Tapasztalt és lelkes React Native fejlesztő kollégánkat keressük, aki szereti a kihívásokat és szívesen dolgozna nagy ügyfelek érdekes projektjein a legújabb technológiákkal, rugalmas munkaidőben, akár teljesen home office-ban. Jelentkezz most!

Feladataid lesznek:

  • mobil appok tervezése és fejlesztése
  • együttműködés a frontendes kollégákkal és a UX-UI csapattal
  • részvétel a technológiai irányok kialakításában
  • folyamatos fejlődés, új technológiák megismerése
  • teljesítményoptimalizálás
  • tesztelés és dokumentálás

Téged keresünk, ha:

  • van 2+ év mobilos fejlesztői tapasztalatod (Android, iOS, vagy React Native)
  • van 2+ év TypeScript tapasztalatod
  • van 1+ év React Native tapasztalat
  • erős mobil platform ismereteid vannak (Android és iOS)
  • van SCRUM és/vagy Kanban módszertannal kapcsolatos tapasztalatod
  • érdeklődsz új technológiák, szakmai újdonságok iránt
  • nyitott vagy a tanulásra és fejlődésre
  • tudsz angolul (szakmai szövegek, dokumentációk olvasása és írása)

Önéletrajzoddal és a max. 150 szavas bemutatkozásoddal (a fizetési igényed megjelölésével) ezen az oldalunkon tudsz jelentkezni.