A saját, BIG FISH Payment Gateway szolgáltatásunkért felelős csapatunkba keresünk PHP fejlesztő munkatársat.

 Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • a Payment Gateway rendszer fejlesztésében és supportjában való részvétel,
  • API-k használata, tervezése és fejlesztése,
  • külső rendszerekkel való integráció megvalósítása,
  • tesztelés és dokumentálás.

Elvárásaink veled kapcsolatban:

  • min. 1 éves PHP fejlesztői munkatapasztalat,
  • erős OOP szemlélet,
  • MySQL ismeret,
  • API-kkal kapcsolatos tapasztalat,
  • webes biztonság, biztonságos és „bolondbiztos” programozás,
  • csapatjátékos hozzáállás,
  • precizitás, alapos munkavégzés,
  • nyitottság, igény a tanulásra és fejlődésre,
  • angol nyelvismeret (szakmai szövegek, dokumentációk olvasása és írása).

Ha a szakmai elvárásaink közül valamelyiknek nem felelsz meg, DE mindened a fejlesztés és nyitott vagy a tanulásra, akkor is várjuk jelentkezésedet!

Előnyt jelent (de nem elvárás):

  • Git tapasztalat,
  • WordPress tapasztalat,
  • Magento tapasztalat,
  • Front-end/Web fejlesztési tapasztalat
  • Linux operációs rendszer alapos ismerete,
  • DevOps szemlélet.

Önéletrajzoddal és a max. 150 szavas bemutatkozásoddal (a fizetési igényed megjelölésével) ezen az oldalunkon tudsz jelentkezni.

Jelentkezésemmel kijelentem, hogy a jelen adatvédelmi tájékoztató az állásra jelentkezők adatainak kezeléséről és feldolgozásáról elnevezésű dokumentum tartalmát megismertem és kifejezetten hozzájárulok, hogy a BIG FISH Kft. (elérhetőség: cafe@bigfish.hu) a tájékoztató alapján kezelje és feldolgozza az adataimat.