A BIG FISH Payment Gateway – saját online fizetési szolgáltatásunk fejlesztéséhez PHP fejlesztő munkatársat keresünk.

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • a Payment Gateway rendszer fejlesztésében és supportjában való részvétel,
  • API-k használata, tervezése és fejlesztése,
  • külső rendszerekkel való integráció megvalósítása,
  • tesztelés és dokumentálás.

Mi így képzeltünk el téged:

  • van legalább 1 év PHP fejlesztői tapasztalatod,
  • erős OOP szemlélettel rendelkezel,
  • MySQL ismeret pipa,
  • API használatában, fejlesztésében tapasztalt vagy,
  • fontos számodra a webes biztonság és „bolondbiztos” programozás,
  • csapatjátékos vagy,
  • igényes vagy a saját munkáddal szemben,
  • szeretsz új dolgokat tanulni.

Ha a felsoroltak közül valamelyiknek nem felelsz meg, DE mindened a fejlesztés és nyitott vagy a tanulásra, akkor is várjuk jelentkezésedet!

Előnyt jelent (de nem elvárás):

  • Git tapasztalat,
  • WordPress tapasztalat,
  • Magento tapasztalat,
  • Front-end/Web fejlesztési tapasztalat
  • Linux operációs rendszer alapos ismerete,
  • DevOps szemlélet.

Önéletrajzoddal és a max. 150 szavas bemutatkozásoddal (a fizetési igényed megjelölésével) ezen az oldalunkon tudsz jelentkezni.

Jelentkezésemmel kijelentem, hogy a jelen adatvédelmi tájékoztató az állásra jelentkezők adatainak kezeléséről és feldolgozásáról elnevezésű dokumentum tartalmát megismertem és kifejezetten hozzájárulok, hogy a BIG FISH Kft. (elérhetőség: cafe@bigfish.hu) a tájékoztató alapján kezelje és feldolgozza az adataimat.