A BIG FISH e-kereskedelmi és egyéb projektjeihez IT Project Manager kollégát keresünk. Jelentkezz most!

Feladataid lesznek:

  • a rád bízott projektek teljeskörű menedzselése, operatív irányítása, az ügyféllel aktívan együttműködve
  • ügyféligények alapján egyértelmű feladatok, feladatlisták biztosítása a fejlesztők és designerek felé
  • az ügyfélelégedettség megtartása és növelése, szakértői-tanácsadói szerep
  • a csapat munkájának segítése és a felmerülő akadályok elhárítása, a területek/csapatok közötti hatékony együttműködés segítése
  • sales tevékenység támogatása, pályázati anyagok összeállítása
  • kalkulációk készítése a fejlesztőcsapat bevonásával, adminisztráció

Téged keresünk, ha:

  • van IT projektmenedzsment tapasztalatod
  • szeretsz és tudsz fejlesztőkkel közösen gondolkodni, dolgozni
  • képes vagy megérteni az ügyfél igényeit, és van gyakorlatod projektek menedzselésében és az ügyfelekkel való tárgyalásban
  • van tapasztalatod agilis módszertanokban
  • érdeklődsz mind a technológiai, mind a gazdasági területek iránt
  • konstruktívan megoldásokat keresel, és jellemző rád az elemző rendszerszemlélet
  • tárgyalóképes angol nyelvtudásod van (használnod kell majd)

Előny, ha:

  • van gyakorlati tapasztalatod az e-kereskedelem területén akár webáruház, akár szolgáltatói oldalon

Önéletrajzoddal és a max. 150 szavas bemutatkozásoddal (a fizetési igényed megjelölésével) ezen az oldalunkon tudsz jelentkezni.