iOS fejlesztő

Ha szeretsz iOS alkalmazásokat fejleszteni és szeretnél egy barátságos és világszínvonalú csapat tagja lenni, akkor csatlakozz hozzánk! Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk olyan fejlesztőket, akiket érdekelnek a legmodernebb technológiák és legújabb trendek. Jelentkezz most!

Az alábbi feladatokra számíthatsz

  • izgalmas iOS alkalmazások - üzleti appok és játékok (onceapps.com) egyaránt - tervezése, fejlesztése,
  • meglévő alkalmazásaink továbbfejlesztése,
  • teljesítmény optimalizálás,
  • tesztelés és dokumentálás.

Elvárásaink veled kapcsolatban

  • erős OOP szemlélet,
  • Objective-C és/vagy Swift nyelv és az iOS framework-ök alapos ismerete,
  • hálózati protokollok és szabványok ismerete,
  • Cocoapods, Git és/vagy Subversion tapasztalat,
  • precizitás, alapos munkavégzés,
  • érdeklődés új technológiák, szakmai újdonságok iránt,
  • szakmai angol nyelv ismerete.
Ha a szakmai elvárásaink közül valamelyiknek nem felelsz meg, DE mindened a fejlesztés és nyitott vagy a tanulásra, akkor is várjuk jelentkezésedet!

Előnyt jelent

  • szereted a kihívásokat, nem ijeszt meg, ha el kell rugaszkodni a platform korlátaitól,
  • részt vettél nemzetközi piacon megjelent mobil alkalmazás-fejlesztésében,
  • rendelkezel C, C++ vagy Java programozási tapasztalattal,
  • a Unity3D nem hangzik ismeretlenül,
  • az OSX és Linux operációs rendszereket nem csak felhasználói szinten ismered.
Küldd el az önéletrajzodat a max. 150 szavas bemutatkozásoddal (a fizetési igényed megjelölésével) a mobilejob@bigfish.hu címre!

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Teljes

Jelentkezés: mobilejob@bigfish.hu

RÓLUNK

A BIG FISH Mobile a legújabb technológiákra, kütyükre és trendekre fókuszáló innovatív és kreatív stúdió.
Minden platformra fejlesztünk, legyen az iOS, Android vagy Windows Phone, lefedve minden eszközt a mobiltelefonoktól kezdve a tableteken, az Apple Watch-on, az Android Wear-en át az IoT eszközökig.
Referenciáink közé tartoznak mobil kereskedelmi megoldások, beltéri navigációs szolgáltatások, üzleti folyamatokat támogató alkalmazások, valamint interaktív szórakoztató családi tartalmak is.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • fiatal, összetartó csapat vagyunk,
  • lehetőség a szakmai fejlődésre, komoly referenciák,
  • képzések, konferenciák, nyelvoktatás,
  • versenyképes jövedelem
  • belvárosi, panorámás iroda, kerékpár tároló